Publications Office of the EU
Francja-Vannes: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Vannes: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

  • Opublikowano
    10/12/2019
  • Termin
    13/01/2020
  • Otwarcie ofert
    13/01/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centre hospitalier Bretagne Atlantique
Miejsce realizacji
NUTS code: FRH04 Morbihan
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRH04 Morbihan
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
270,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
CHBA_CHAG_MTCE_DM_PHILIPS
Opis

Maintenance des dispositifs médicaux de marque Philips.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://plateforme.achat-hopital.com/index.php?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=4949&orgAcronyme=56HVA01
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
13/01/2020 14:00
Nabywcy
Centre hospitalier Alphonse Guérin
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.