Publications Office of the EU
Francja-Dijon: Materiały medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Dijon: Materiały medyczne

  • Opublikowano
    31/01/2017
  • Termin
    08/03/2017
  • Otwarcie ofert
    09/03/2017
  • Odaítélve
    19/07/2017
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
CHU de Dijon Bourgogne
Miejsce realizacji
NUTS code: FRC11 Côte-d’Or
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRC11 Côte-d’Or
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33140000 Materiały medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
646,420.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Numer referencyjny oferty
AO no 1703
Opis

Les marchés issus de la présente consultation seront passés sous la forme d'un accord-cadre à bons de commande, avec un minimum et un maximum en quantité (+/- 40 %).
Ils seront passés pour une première période allant de leur notification jusqu'au 31.3.2019. Ils seront ensuite reconductible tacitement une fois pour une nouvelle période de 2 ans, soit jusqu'au 31.3.2021.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: CHU de Dijon Bourgogne
Adres pocztowy: 5 boulevard Jeanne d'Arc, BP 77908
Miejscowość: Dijon Cedex
Kod NUTS: FR261
Kod pocztowy: 21079
Kraj: FRA
Główny adres: https://www.chu-dijon.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/03/2017 08:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
646,420.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bastide Confort Médical
Adres pocztowy:
Miejscowość: Dole
Kod pocztowy:
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.