Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Rzym: Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

  • Opublikowano
    28/07/2021
  • Termin
    28/10/2021
  • Odaítélve
    04/05/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
TRENITALIA S.p.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60170000 Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,600,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,911,309.39 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
27652
Opis

GPA 27652 per l’affidamento di “Accordi Quadro con unico operatore economico sui quali basare la stipula di Contratti Applicativi per l’esecuzione del Servizio di trasporto tramite automezzi con autista del personale di macchina bordo e viaggiatori della Direzione Regionale Liguria di Trenitalia SpA Stazione di Genova e provincia e Savona e provincia.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Trenitalia SpA
Adres pocztowy: piazza della Croce Rossa 1
Miejscowość: Roma
Kod NUTS: ITI43
Kod pocztowy: 00161
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Lella Malvermi
Główny adres: www.acquistionline.trenitalia.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.