Publications Office of the EU
Niemcy-Hagen: Urządzenia rozszerzania pamięci - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Hagen: Urządzenia rozszerzania pamięci

  • Opublikowano
    08/05/2023
  • Termin
    09/06/2023
  • Otwarcie ofert
    09/06/2023
  • Odaítélve
    30/06/2023
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Hagen -FB 15-
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30236100 Urządzenia rozszerzania pamięci
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
813,260.00 EUR
Numer referencyjny oferty
23-0299
Opis

Ersatz SAN (NETApp-System) inkl. Support 60 Monat für Rechenzentrum

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXTJYYDY1DRL5YGX
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/06/2023 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
813,260.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ultra Consulting Network GmbH
Adres pocztowy: Schorberger Strasse 66
Miejscowość: Solingen
Kod pocztowy: 42699
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.