Publications Office of the EU
Niemcy-Ingolstadt: Roboty budowlane w zakresie budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Ingolstadt: Roboty budowlane w zakresie budynków

  • Zapowiedziano
    19/11/2021
  • Przybliżona data publikacji
    14/12/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Nieaktywne
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Staatliches Bauamt Ingolstadt
Miejsce realizacji
NUTS code: DE219 Eichstätt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE211 Ingolstadt, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
8,400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Sanierung und Modernisierung des Klassentraktes im Gabrieli-Gymnasium Eichstätt

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://my.vergabe.bayern.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
8,400,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.