Publications Office of the EU
Czechy-Brno: Środki przeciwkrwotoczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Brno: Środki przeciwkrwotoczne

  • Opublikowano
    29/09/2023
  • Termin
    27/10/2023
  • Otwarcie ofert
    27/10/2023
  • Odaítélve
    06/12/2023
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fakultní nemocnice Brno
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33621200 Środki przeciwkrwotoczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
59,649,830.30 CZK
Numer referencyjny oferty
23/23
Opis

Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem na dodávky léčivých přípravků dle potřeb jednotlivých zadavatelů.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Fakultní nemocnice Brno
Krajowy numer ewidencyjny: 65269705
Adres pocztowy: Jihlavská 340
Miejscowość: Brno
Kod NUTS: CZ064
Kod pocztowy: 62500
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: VERONIKA HAVELKOVÁ
Główny adres: https://www.fnbrno.cz/
Drogą elektroniczną:
https://ezak.fnbrno.cz/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/10/2023 10:00
Nabywcy
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
59,649,830.30 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PHARMOS, a.s.
Adres pocztowy: Těšínská 1349/296
Miejscowość: Ostrava - Radvanice
Kod pocztowy: 71600
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.