Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Opublikowano
    20/03/2025
  • Termin
    11/04/2025
  • Odaítélve
    10/06/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF33 Moselle
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71351810 Usługi topograficzne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
60,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2025-002
Opis

Levés topographiques aéroportés

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://urlr.me/MmsDYx
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://urlr.me/MmsDYx
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Prix des prestations forfaitaires
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Qualité de la méthodologie proposée
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Szacunkowa wartość
60,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SINTEGRA selas
Adres pocztowy:
Miejscowość: MEYLAN
Kod pocztowy: 38241
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.