Publications Office of the EU
Niemcy-Marienberg: Budowa zapór - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Marienberg: Budowa zapór

  • Opublikowano
    21/12/2018
  • Termin
    24/01/2019
  • Otwarcie ofert
    24/01/2019
  • Odaítélve
    26/03/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landestalsperrenverwaltung des Freistaates Sachsen, Betrieb Freiberger Mulde/Zschopau
Miejsce realizacji
NUTS code: DED42 Erzgebirgskreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DED42 Erzgebirgskreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45246100 Budowa zapór
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,637,317.19 EUR
Numer referencyjny oferty
5.232.7171.011
Opis

24 St. Bäume abtragen, 84 St. Wurzelstöcke roden, 3586 m³ Bodenaushub Baugruben BKI 3-5, 652 m³ Bodenaushub Baugruben BKI 6-7, 1592 m³ Hinterfüllmaterial einbauen, 104 m³ Frostschutzschicht, 90 m² Asphaltbefestigung aufnehmen, 90 m² Asphaltarbeiten, 1967 m³ Abbruch Mauerwerk/Beton, 600 m³ Steinschüttung ausbauen, 1658 t Steinschüttung herstellen, 613 m² Spritzbetonverbau bis 4,00 m (rückwärtig verankert), 1144 m Bohren im Fels, 1731 m Mikropfähle, 92 m³ unbewehrten Beton herstellen, 1031 m³ bewehrten Beton herstellen, 189 m² Strukturschalung, 330 m² Natursteinverblendung, 440 m
Stahlgeländer herstellen, 394 m Zaun abbrechen, 83 m Zaun herstellen, 284 m Betonbordsteine setzen, 16 St. Muldeneinlaufschächte, 5 St. Hochwasserschutztüren, 645 m Baustraße im Gewässer, 710 m Fangedamm, 5140 m² Oberflächensondierung Kampfmittelerkundung, 330 St. Tiefensondierung Kampfmittelerkundung, 460 m³ Oberboden abtragen, 663 m³ Oberboden andecken, 46 m² Sockelputz herstellen, 14 m² Außenwandputz herstellen, 35 m² Trägerbohlwand, 17 m Sohlgrundlenkbuhnen herstellen, 114 m Leitungsgraben, 625 m³ Steinsatz in Beton

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Landestalsperrenverwaltung des Freistaates Sachsen Betrieb Freiberger Mulde/Zschopau
Adres pocztowy: Rauenstein 6A
Miejscowość: Pockau-Lengefeld
Kod NUTS: DED42
Kod pocztowy: 09514
Kraj: DEU
Główny adres: www.talsperren-sachsen.de
Drogą elektroniczną:
www.evergabe.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/01/2019 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,637,317.19 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Hundhausen Bau GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Hilmersdorf
Kod pocztowy: 09429
Kraj: DEU

Oficjalna nazwa: Hundhausen Bau GmbH Eisenach Niederlassung Erzgebirge
Adres pocztowy: Innerer Hofring 8
Miejscowość: Hilmersdorf
Kod pocztowy: 09429
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.