Publications Office of the EU
Niderlandy-Amsterdam: Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niderlandy-Amsterdam: Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków

  • Opublikowano
    12/06/2018
  • Termin
    18/07/2018
  • Otwarcie ofert
    18/07/2018
  • Odaítélve
    26/08/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stichting Waternet
Miejsce realizacji
NUTS code: NL Nederland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL Nederland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50241000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
600,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
800,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Aanleiding
Vanuit de gemeente Amsterdam is een programma gestart om de uitstoot van vaartuigen binnen de stadsgrenzen te verlagen middels de Nota Schoner varen in Amsterdam 2.1.
Stichting Waternet (hierna te noemen Waternet) heeft het doel om als vlooteigenaar en opdrachtnemer van de gemeente Amsterdam haar vloot te 'verschonen' en aan te passen aan deze nieuwe regeling. Dit dient te zijn gerealiseerd voor januari 2020. Waternet zal dit gefaseerd uitvoeren telkens naar de laatste stand van de techniek.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://negometrix.nl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/07/2018 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
600,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
800,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Van der Hoeven Scheepsreparatie Drimmelen
Adres pocztowy:
Miejscowość: Drimmelen
Kod pocztowy:
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.