Publications Office of the EU
Hiszpania-Murcja: Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Murcja: Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi

  • Opublikowano
    20/12/2022
  • Termin
    16/01/2023
  • Otwarcie ofert
    18/01/2023
  • Odaítélve
    28/04/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Servicio Murciano de Salud
Miejsce realizacji
NUTS code: ES620 Murcia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES620 Murcia
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696100 Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,365,670.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
751,710.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
CS/9999/1101072307/22/PA
Opis

SUMINISTRO DE REACTIVOS Y EQUIPOS NECESARIOS PARA TIPAJE DE SANGRE CON DESTINO AL CENTRO REGIONAL DE HEMODONACIÓN DEL SERVICIO MURCIANO DE SALUD

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://sede.carm.es/sms/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/01/2023 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.