Publications Office of the EU
Portugalia-Silves: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Silves: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

  • Opublikowano
    19/03/2020
  • Termin
    17/04/2020
  • Otwarcie ofert
    18/04/2020
  • Odaítélve
    07/09/2020
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Município de Silves
Miejsce realizacji
NUTS code: PT150 Algarve
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT150 Algarve
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
567,044.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
473,611.70 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
29
Numer referencyjny oferty
40/CP/2020/SAPR
Opis

Prestação de serviços de transportes escolares 2020/2021.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Município de Silves
Adres pocztowy: Largo de Município
Miejscowość: Silves
Kod NUTS: PT150
Kod pocztowy: 8300-117
Kraj: PRT
Osoba wyznaczona do kontaktów: Divisão Financeira/Secção de Aprovisionamento
Główny adres: http://www.cm-silves.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/04/2020 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.