Publications Office of the EU
UK-Middlesbrough: Usługi w zakresie organizacji imprez - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Middlesbrough: Usługi w zakresie organizacji imprez

  • Odaítélve
    30/01/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: UKC1 Tees Valley and Durham
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
250,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
REGEN054/2010
Opis

Provision of event stewarding services including search, traffic management, pit crew, car park management, ticket and turnstile management, event security, and event control management services in a busy event control environment.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
250,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: All Events Security Ltd
Adres pocztowy: Unit 10 - 10A, Nestfield Industrial Estate
Miejscowość: Darlington
Kod pocztowy: DL1 2NW
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.