Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi w zakresie organizacji imprez - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi w zakresie organizacji imprez

  • Opublikowano
    12/05/2018
  • Termin
    22/05/2018
  • Odaítélve
    15/06/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centrum Projektów Europejskich
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
44,715.45 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
30,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
WA.263.17.2018.BG
Opis

II.1.1) Nazwa: Dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji szkolenia z zasad drugiego naboru wniosków aplikacyjnych dla pracowników Wspólnego Sekretariatu Technicznego, Instytucji Zarządzającej, Regionalnych Punktów Kontaktowych oraz oddziałów na Ukrainie, Białorusi i w Polsce Programu Współpracy Transgranicznej Polska–Białoruś–Ukraina 2014-2020 w drugim tygodniu lipca 2018 r. w Kazimierzu Dolnym.
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji szkolenia z zasad drugiego naboru wniosków aplikacyjnych dla pracowników Wspólnego Sekretariatu Technicznego, Instytucji Zarządzającej, Regionalnych Punktów Kontaktowych oraz oddziałów na Ukrainie, Białorusi i w Polsce Programu Współpracy Transgranicznej Polska–Białoruś–Ukraina 2014-2020 w drugim tygodniu lipca 2018 r. w Kazimierzu Dolnym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Centrum Projektów Europejskich
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 39 a
Miejscowość: Warszawa
Kod NUTS: PL
Kod pocztowy: 02-672
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Barbara Grześ
Główny adres: https://www.cpe.gov.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
44,715.45 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
30,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DELUXE EVENT Sp. z o.o.
Adres pocztowy: Krasnobrodzka 5
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-214
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.