Publications Office of the EU
Francja-Haubourdin: Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Haubourdin: Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych

  • Opublikowano
    30/09/2022
  • Termin
    28/10/2022
  • Otwarcie ofert
    28/10/2022
  • Odaítélve
    26/12/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ville d'haubourdin
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE11 Nord
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66512000 Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
201,354.93 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
22-07
Opis

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: ville d'haubourdin
Adres pocztowy: 11 rue Sadi Carnot
Miejscowość: Haubourdin
Kod NUTS: FRE11
Kod pocztowy: 59320
Kraj: FRA
Główny adres: https://www.haubourdin.fr/
Drogą elektroniczną:
https://marchespublics596280.fr/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/10/2022 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.