Publications Office of the EU
Polska-Rzeszów: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Rzeszów: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

  • Opublikowano
    24/07/2013
  • Termin
    02/09/2013
  • Otwarcie ofert
    02/09/2013
  • Odaítélve
    23/09/2013
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Uniwersytet Rzeszowski
Miejsce realizacji
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
341,449.30 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
385,609.97 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
ZP/UR/118/2013
Opis

Dostawa fabrycznie nowego, nie używanego, symulatora słońca – stanowiska do testowania ogniw fotowoltaicznych i różnego sprzętu laboratoryjnego do stanowisk badawczych i pomiarowych dla Pracowni Alternatywne Źródła Energii w Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia umieszczonym w załączniku nr 1.1 do SIWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
02/09/2013 10:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.