Publications Office of the EU
Niemcy-Berlin: Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Berlin: Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne

  • Opublikowano
    09/07/2019
  • Termin
    16/08/2019
  • Odaítélve
    17/01/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Inneren, für Bau und Heimat, vertreten durch das Bundesamt für Bauwesen und Raumordnung
Miejsce realizacji
NUTS code: DE300 Berlin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE300 Berlin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71334000 Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
167,479.82 EUR
Numer referencyjny oferty
VgV 02-27/19
Opis

Siehe II.2.4 – Beschreibung der Beschaffung

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=268050
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
167,479.82 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: EAB Energie Anlagen Berlin GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Berlin
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.