Publications Office of the EU
Zarządzanie przesiewaniem i odsączaniem odpadów z oczyszczalni ścieków zarządzanych przez Aguas de Alicante. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zarządzanie przesiewaniem i odsączaniem odpadów z oczyszczalni ścieków zarządzanych przez Aguas de Alicante.

  • Opublikowano
    03/06/2025
  • Termin
    02/07/2025
  • Otwarcie ofert
    18/07/2025
  • Odaítélve
    14/11/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Comité de Contratación de Aguas Municipalizadas de Alicante, Empresa Mixta
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
681,172.80 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
SE010/2025
Opis

Szczegóły przedmiotu zamówienia są opisane w Specyfikacjach Technicznych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=lIk6Hf09hqJ9Zh%2FyRJgM8w%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=lIk6Hf09hqJ9Zh%2FyRJgM8w%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/07/2025 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.