Publications Office of the EU
Francja-Saint-Denis-la-Plaine: Usługi świadczone przez agencje literackie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Saint-Denis-la-Plaine: Usługi świadczone przez agencje literackie

  • Opublikowano
    28/01/2017
  • Termin
    23/02/2017
  • Otwarcie ofert
    24/02/2017
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Haute autorité de santé (HAS)
Miejsce realizacji
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
92312211 Usługi świadczone przez agencje literackie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2016-22
Opis

Le présent marché a pour objet, la conception et la réalisation d'articles périodiques pour la HAS. À titre principal, il pourra être demandé au titulaire la veille mensuelle sur les sujets intéressant les cibles de la HAS et la réalisation d'articles (interview, entretien croisé pouvant intégrer des infographies, schémas...) quel que soit le support ou le format nécessaire (site, Webzine...). À titre accessoire, il pourra être demandé au prestataire d'apporter son soutien au pilotage de contenu et à l'animation de comités éditoriaux.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Haute autorité de santé (HAS)
Krajowy numer ewidencyjny: 11000044500020
Adres pocztowy: 5 avenue du Stade de France
Miejscowość: Saint-Denis-la-Plaine
Kod NUTS: FR106
Kod pocztowy: 93218
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Pôle achats et marchés publics
Główny adres: http://www.has-sante.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
24/02/2017 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.