Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Urządzenia komputerowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Urządzenia komputerowe

  • Opublikowano
    27/12/2013
  • Termin
    04/02/2014
  • Otwarcie ofert
    04/02/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Akademia Obrony Narodowej
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30200000 Urządzenia komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
356,757.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
106/2013
Opis

Laptop 7 szt.,
Serwer 1 szt.,
Zestaw komputerowy 35 szt.,
Monitor 75 szt.,
Drukarka sieciowa 5 szt.,
Tablet 10 szt.,
Laptop z oprogramowaniem 1 szt.,
Projektor 4 szt.,
Skaner A3 1 szt.,
Urządzenie do transmisji danych cyfrowych - punkt dostępowy 50 szt.,
Zasilacze (injector) 50 szt.,
Spliter 50 szt.,
Urządzenie do transmisji danych cyfrowych -konwert światłowodowy 10 szt.,
Dyski twarde 3,5 20 szt.,
Switch 40 szt.,
Zasilacz ATX 40 szt.,
Pamięć pendrive 8GB 60 szt.,
Pamięć pendrive 16GB 20 szt.,
Listwy zasilające 50 szt.,
Kabel UTP 305m 20 szt.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Akademia Obrony Narodowej
Adres pocztowy: al. Gen. A. Chruściela 103
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-910
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: adres jak na wstępie - Kancelaria Jawna AON – budynek nr 101 pokój 210a (II piętro)
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
04/02/2014 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
356,757.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.