Publications Office of the EU
Polska-Wałbrzych: Materiały medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Wałbrzych: Materiały medyczne

  • Opublikowano
    25/05/2020
  • Termin
    26/06/2020
  • Otwarcie ofert
    26/06/2020
  • Odaítélve
    03/07/2020
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Specjalistyczny Szpital im. dr. Alfreda Sokołowskiego
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33140000 Materiały medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,204,634.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
Zp/26/PN-25/20
Opis

Liczba pakietów – 7:
— pakiet nr 1 – opatrunki specjalistyczne,
— pakiet nr 2 – jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego,
— pakiet nr 3 – ściereczki jednorazowego użytku do mycia stołów operacyjnych,
— pakiet nr 4 – elektrody do termolezji,
— pakiet nr 5 – sterylna osłona na uchwyty lampy operacyjnej,
— pakiet nr 6 – ubrania operacyjne jednorazowego użytku,
— pakiet nr 7 – kasetki histopatologiczne.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/zdrowie_walbrzych
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/06/2020 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.