Publications Office of the EU
PL-Lublin: Usługi w zakresie nieruchomości - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

PL-Lublin: Usługi w zakresie nieruchomości

  • Opublikowano
    31/03/2012
  • Termin
    08/05/2012
  • Otwarcie ofert
    08/05/2012
  • Odaítélve
    04/06/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Agencja Nieruchomosci Rolnych Oddział Terenowy w Lublinie
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
70000000 Usługi w zakresie nieruchomości
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
239,200.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
475,326.50 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
LU.SGZ.0160.5.2012
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przygotowania dokumentacji geodezyjno-prawnej niezbędnej do uregulowania stanu prawnego nieruchomości będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa położonych na terenie województwa lubelskiego.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
08/05/2012 10:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.