Publications Office of the EU
Usługi konserwacji i naprawy wewnętrznych sieci inżynieryjnych w miejskich instytucjach samorządowych Daugavpils, ich jednostkach strukturalnych i instytucjach podległych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Usługi konserwacji i naprawy wewnętrznych sieci inżynieryjnych w miejskich instytucjach samorządowych Daugavpils, ich jednostkach strukturalnych i instytucjach podległych

  • Zapowiedziano
    03/06/2026
  • Opublikowano
    04/06/2026
  • Termin
    10/07/2026
  • Otwarcie ofert
    10/07/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV005 Latgale
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
170,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
DVP2026/90
Opis

Usługi konserwacji i naprawy wewnętrznych sieci inżynieryjnych w miejskich instytucjach samorządowych Daugavpils, ich jednostkach strukturalnych i instytucjach podległych

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174390
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174390
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/07/2026 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.