Publications Office of the EU
„Przeprowadzanie prac remontowych w miejscach interwencji – trwające prace remontowe w budynkach administracyjnych wykorzystywanych przez struktury terytorialne Agencji Pomocy Społecznej w następujących miejscach: Część 2 – Budynek administracyjny wykorzystywany przez CSP – Svishtov – IPM – Polski Trambes, zlokalizowany pod adresem: Gr. Polski Trumbes, 57 Targska Street III - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

„Przeprowadzanie prac remontowych w miejscach interwencji – trwające prace remontowe w budynkach administracyjnych wykorzystywanych przez struktury terytorialne Agencji Pomocy Społecznej w następujących miejscach: Część 2 – Budynek administracyjny wykorzystywany przez CSP – Svishtov – IPM – Polski Trambes, zlokalizowany pod adresem: Gr. Polski Trumbes, 57 Targska Street III

  • Odaítélve
    27/03/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
РЕГИОНАЛНА ДИРЕКЦИЯ ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,348.00 BGN
Numer referencyjny oferty
330799
Opis

Wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w budynku administracyjnym wykorzystywanym przez Dyrekcję Pomocy Społecznej – Svishtov – IPM – Polski Trambesh, polegających na trwającej renowacji tych robót.Postępowanie o udzielenie zamówienia jest częścią poddziałania 1.1 „Prowadzenie zamówień na wybór wykonawców i przeprowadzanie napraw w miejscach interwencji” w ramach projektu H7 (C11.I4) „Modernizacja Agencji Pomocy Społecznej” finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPR) z okresem realizacji 2024–2022.
III

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане - „най-ниска цена“.
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,348.00 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: РЕМОНТ П СТРОЙ ЕООД
Adres pocztowy:
Miejscowość: гр. Самоков
Kod pocztowy: 2000
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.