Publications Office of the EU
Hiszpania-Salamanka: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Salamanka: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

  • Opublikowano
    11/04/2022
  • Termin
    10/05/2022
  • Otwarcie ofert
    30/06/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Miejsce realizacji
NUTS code: ES415 Salamanca
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES415 Salamanca
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
259,200.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
TUR 2022/1
Opis

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Krajowy numer ewidencyjny: A37400215
Adres pocztowy: Plaza Mayor 32
Miejscowość: Salamanca
Kod NUTS: ES415
Kod pocztowy: 37002
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Główny adres: https://contrataciondelestado.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/06/2022 08:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
259,200.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.