Publications Office of the EU
Niemcy-Elmshorn: Roboty budowlane w zakresie budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Elmshorn: Roboty budowlane w zakresie budynków

  • Opublikowano
    04/07/2012
  • Termin
    15/08/2012
  • Odaítélve
    30/04/2013
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kreisverwaltung Pinneberg
Miejsce realizacji
NUTS code: DEF09 Pinneberg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
24,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Der Kreis Pinneberg realisiert eine umfassende Neugestaltung der Beruflichen Schule des Kreises Pinneberg in Pinneberg mit ca. 12 300 m² BGF im Rahmen einer modifizierten Öffentlich-Privaten Partnerschaft (ÖPP). Hierfür werden Planungs-, Abriss- und Neubauarbeiten durchgeführt. Das Projekt wird schlüsselfertig von einem Generalunternehmer realisiert. Der Generalunternehmer übernimmt zudem eine verlängerte Mängelhaftung für den Bau über 10 Jahre und für die technische Gebäudeausrüstung über 5 Jahre. Ebenfalls übernommen wird die Vollwartung, welche als Option ausgeschrieben worden war.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
24,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ed. Züblin AG
Adres pocztowy: Carsten-Dreßler-Straße 16
Miejscowość: Bremen
Kod pocztowy: 28279
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.