Publications Office of the EU
Portugalia-Felgueiras: Usługi sprzątania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Felgueiras: Usługi sprzątania

  • Opublikowano
    31/08/2021
  • Termin
    06/10/2021
  • Odaítélve
    03/12/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Município de Felgueiras
Miejsce realizacji
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90910000 Usługi sprzątania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
731,447.33 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
727,075.68 EUR
Numer referencyjny oferty
CMF/914/Z/S
Opis

Contratação de serviços de limpeza para os equipamentos municipais por um período de 2 anos

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Município de Felgueiras
Krajowy numer ewidencyjny: 501091823
Adres pocztowy: Praça da República
Miejscowość: Felgueiras
Kod NUTS: PT11C
Kod pocztowy: 4610-116
Kraj: PRT
Osoba wyznaczona do kontaktów: Serviços de Contratação Pública
Główny adres: https://cm-felgueiras.pt
Drogą elektroniczną:
https://www.acingov.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
731,447.33 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
727,075.68 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: EUROMEX - Facility Services, Lda.
Adres pocztowy: Estrada Nacional 107, n.º 3427, 2.º Dtº
Miejscowość: Matosinhos
Kod pocztowy: 4455-495
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.