Publications Office of the EU
Niemcy-Drezno: Usługi likwidacji osadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Drezno: Usługi likwidacji osadów

  • Opublikowano
    16/09/2017
  • Termin
    19/10/2017
  • Otwarcie ofert
    19/10/2017
  • Odaítélve
    24/11/2017
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Stadtentwässerung Dresden GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513900 Usługi likwidacji osadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
309.0/RV/17
Opis

Die ausgeschriebene Leistung umfasst die kontinuierliche Entsorgung kommunalen Klärschlamms aus der Kläranlage Dresden-Kaditz. Im Regelfall wird der Primär-, Überschuss- und Schwimmschlamm sowie die Co-Substrate anaerob stabilisiert und auf 26 bis 31 % TS (im Mittel 29 % TS) entwässert. Als Abfallmengen werden angenommen:
— 43 000 t OS/a ausgefaulter Klärschlamm,
— 4 300 t OS/a ausgefaulter Klärschlamm mit Überschreitung der Grenzwerte der Klärschlammverordnung und/oder der Düngemittelverordnung (Quecksilber, Cadmium am wahrscheinlichsten),
— 500 t/a Gekalkter Klärschlamm in Ausnahmefällen, wenn es technologisch erforderlich ist.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadtentwässerung Dresden GmbH
Krajowy numer ewidencyjny: 254
Adres pocztowy: Scharfenberger Straße 152
Miejscowość: Dresden
Kod NUTS: DED21
Kod pocztowy: 01139
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Frau Brita Schönberg
Główny adres: www.stadtentwaesserung-dresden.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
19/10/2017 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
10,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: LAV Landwirtschaftliches Verarbeitungszentrum Markranstädt GmbH
Adres pocztowy: Nordstraße 15
Miejscowość: Makranstädt
Kod pocztowy: 04420
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.