Publications Office of the EU
Francja-Paryż: Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Paryż: Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

  • Odaítélve
    22/06/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Paris Habitat — OPH
Miejsce realizacji
NUTS code: FR101 Paris
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR101 Paris
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48218000 Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
67,605.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2017/062
Opis

Le présent marché est négocié sans publicité ni mise en concurrence au sens de l'article 30 du décret n° 2016-360 du 25.3.2016.
Il a pour objet la réalisation par le titulaire, pour les besoins de Paris habitat, de prestations de maintenance, d'assistance et de fourniture de matériels:
— la maintenance logicielle et matérielle du système centralisé de gestion de badges (Easy'Id ou P4P),
— la maintenance logicielle et matérielle du système de pointage (etemptation),
— la maintenance logicielle et matérielle du système de contrôle d'accès (Protecsys 2),
— des compléments de fournitures et de prestations pour les 3 sous-systèmes précités.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
67,605.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Horoquartz
Adres pocztowy: tour CIT, 3 rue de l'Arrivée
Miejscowość: Paris
Kod pocztowy: 75015
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.