Publications Office of the EU
Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27

  • Opublikowano
    07/03/2024
  • Termin
    08/04/2024
  • Otwarcie ofert
    08/04/2024
  • Odaítélve
    02/07/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 34
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT130 Wien
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,947.00 EUR
Numer referencyjny oferty
MA 34-BM2-DRO-320060-2024
Opis

siehe Ausschreibungsunterlagen

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
08/04/2024 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: niedrigster Preis
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,947.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Kanta Gesellschaft m.b.H.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Wien
Kod pocztowy: 1232
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.