Publications Office of the EU
Francja-Laval: Usługi ubezpieczenia własności - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Laval: Usługi ubezpieczenia własności

  • Opublikowano
    27/09/2018
  • Termin
    05/11/2018
  • Otwarcie ofert
    05/11/2018
  • Odaítélve
    24/12/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centre hospitalier de Laval
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG03 Mayenne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRG03 Mayenne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66515200 Usługi ubezpieczenia własności
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
200,035.72 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
365,266.12 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Opis

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.achat-hopital.com/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
05/11/2018 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.