Publications Office of the EU
Renowacja nawierzchni drogi po pracach remontowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Renowacja nawierzchni drogi po pracach remontowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Odaítélve
    10/10/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SIA "Rīgas ūdens"
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV006 Rīga
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233251 Wymiana nawierzchni
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
23,500,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
RŪ-2025/79
Opis

Renowacja nawierzchni drogi po pracach remontowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Piedāvājuma zemāka cena
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
23,500,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ceļu būves firma SIA "BINDERS"
Adres pocztowy:
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: LV-1010
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.