Publications Office of the EU
Słowacja-Bratysława: Badania inżynieryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Słowacja-Bratysława: Badania inżynieryjne

  • Odaítélve
    16/08/2013
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
Miejsce realizacji
NUTS code: SK04 Východné Slovensko
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK04 Východné Slovensko
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71335000 Badania inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,895,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
23858/2017/O220-o224
Opis

Predmetom zákazky je poskytnutie služby: vypracovať a dodať štúdiu realizovateľnosti a projektovú dokumentáciu pre ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné projektová dokumentácia (od Bánovce nad Ondavou (žkm 30,951) do Humenné (žkm 64,498) v dĺžke 33,547 km) v členení: zámer pre posúdenie vplyvu stavby na životné prostredie so zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR, dokumentácia stavebného zámeru vrátane zabezpečenia protokolu o vykonaní štátnej expertízy MDVRR SR, dokumentácia pre územné rozhodnutie s právoplatným územným rozhodnutím a schvaľovacím rozhodnutím, dokumentácia pre stavebné povolenia so schvaľovacím rozhodnutím a s právoplatnými stavebnými povoleniami, dokumentácia pre realizáciu stavby, ktorá bude obsahovať všetky náležitosti dokumentácie pre výber zhotoviteľa stavby, súvisiace inžinierske činnosti a autorský dohľad občasný.Projekt predstavuje elektrifikáciu úseku trate Bánovce nad Ondavou Strážske - Humenné, vrátane predelektrifikačných úprav trate a prispôsobeniu požiadavkám technickej špecifikácii interoperability (ďalej len TSI). Po elektrifikácii trate bude nákladná aj osobná doprava vedená v plnom rozsahu v elektrickej trakcii Košice (Michaľany) Humenné. Elektrifikáciu úseku začať v nadväznosti na elektrifikovaný úsek Michaľany Bánovce nad Ondavou (v ŽST Bánovce nad Ondavou). Projekt obsahuje prípravnú dokumentáciu: Štúdia realizovateľnosti pre: ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné. Štúdia realizovateľnosti, bude podkladom pre spracovanie projektovej dokumentácie (ďalej len PD) stavieb a pre ich následnú realizáciu v súlade s operačným programom Doprava. Dokumentácia pre posúdenie vplyvov na životné prostredie (ďalej len EIA). Vypracovať a dodať zámer pre posúdenie vplyvu na životné prostredie so zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR v zmysle § 3 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a s tým súvisiacej inžinierskej činnosti (ďalej len IČ). Správu o hodnotení činností vypracovať až na základe výsledkov zisťovacieho konania príslušného ObÚŽP a musí obsahovať rozpracovanie všetkých bodov uvedených v prílohe č.11 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov primerane k charakteru navrhovanej činnosti.Závery vyplývajúce z procesu EIA je potrebné zohľadniť v ďalších stupňoch projektovej dokumentácie (ďalej len PD). Zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR je možné zahájiť práce na ďalšom stupni PD, t.j. dokumentácie pre stavebný zámer (ďalej len DSZ) a dokumentácie pre územné rozhodnutie (ďalej len DÚR). Návrh riešenia uskutočniť v zmysle Záväzného pokynu pre investorskú prípravu stavby č. 13358/2012/O420 zo dňa 12.10.2012 ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné.DSZ.Vypracovať a dodať DSZ podľa zákona č. 254/1998 Z. z. o verejných prácach v znení neskorších predpisov vrátane zabezpečenia protokolu o vykonaní štátnej expertízy s vyjadreným súhlasom MDVRR SR, podľa vyhlášky č. 83/2008 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon o verejných prácach. K tomu IČ v prislúchajúcom rozsahu. Stavebný zámer musí byť spracovaný v zmysle záverečného stanoviska MŽP SR v zmysle § 3 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Stavebný zámer musí byť spracovaný v súlade s územnoplánovacou dokumentáciou veľkého územného celku, ako aj s požiadavkami obstarávateľa, ktorý si vyhradzuje právo odsúhlasiť zámer z hľadiska rozhodujúcich prvkov stavebno-technického návrhu stavby pred predložením na štátnu expertízu.
... pokračovanie v bode VI.3) tohto oznámenia.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,895,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Reming Consult a.s.
Adres pocztowy: Trnavská cesta 27
Miejscowość: Bratislava
Kod pocztowy: 831 04
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Dopravoprojekt a.s.
Adres pocztowy: Kominárska 2, 4
Miejscowość: Bratislava
Kod pocztowy: 832 03
Kraj: SVK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.