Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Czechy-Praga: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

  • Opublikowano
    26/08/2019
  • Termin
    17/09/2019
  • Odaítélve
    03/02/2020
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ01 Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55000000 Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
44,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude provoz restauračního zařízení v pavilonu účasti ČR na EXPO 2020, a to způsobem a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Other
Szacunkowa wartość
44,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
500,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Gastro Group Franchise, s.r.o.
Adres pocztowy: Vršovická 1525/1A
Miejscowość: Praha 10
Kod pocztowy: 101 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.