Publications Office of the EU
Wsparcie specjalistyczne i pomoc techniczna all’Instytucja pośrednicząca Gmina Reggio Calabria dla l’ wdrożenie PN Metro Plus i Città Średnie dla południa w latach 2021–2027 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Wsparcie specjalistyczne i pomoc techniczna all’Instytucja pośrednicząca Gmina Reggio Calabria dla l’ wdrożenie PN Metro Plus i Città Średnie dla południa w latach 2021–2027

  • Odaítélve
    12/01/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COMUNE DI REGGIO CALABRIA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITF65 Reggio Calabria
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79411000 Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
522,640.00 EUR
Numer referencyjny oferty
d1c21387-67ee-4e07-879c-d97e456b5eef@1569-G-132
Opis

Wsparcie specjalistyczne i pomoc techniczna dla Instytucji Pośredniczącej Gminy Reggio Calabria w zakresie realizacji KPO Metro Plus i Città medi Sud 2021-2027 KPO Metro PLUS 21/27 RC8.1.A

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Offerta tecnica
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 80
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Offerta economica
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
522,640.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Intellera Consulting SpA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Milano
Kod pocztowy: 20124
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.