Publications Office of the EU
Polska-Łódź: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Łódź: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    19/04/2018
  • Termin
    30/05/2018
  • Odaítélve
    27/07/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Miasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi
Miejsce realizacji
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,915,900.00 PLN
Numer referencyjny oferty
DOA-ZP-II.271.55.2018
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji budynków Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 przy ul. Niciarnianej 2a w Łodzi realizowanych w ramach projektu pn. „Racjonalizacja zużycia energii – termomodernizacja obiektów edukacyjnych Łodzi. Etap I” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, (Oś Priorytetowa IV: Gospodarka niskoemisyjna - Działanie IV.2 Termomodernizacja budynków,
Poddziałanie IV.2.1 Termomodernizacja budynków-ZIT)

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Miasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi
Adres pocztowy: ul. Piotrkowska 104
Miejscowość: Łódź
Kod NUTS: PL711
Kod pocztowy: 90-926
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Prowadzący postępowanie: Wydział Zamówień Publicznych w Departamencie Obsługi i Administracji Urzędu Miasta Łodzi, ul. ks. Ignacego Skorupki 21, 90-532 Łódź, Bożena Gącik. Waldemar Seliga
Główny adres: http://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/przetargi/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,915,900.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: CEHINI Marcin Gil
Adres pocztowy: ul. Chopina 1
Miejscowość: Zgierz
Kod pocztowy: 95-100
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.