Publications Office of the EU
Węgry-Budapeszt: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Węgry-Budapeszt: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

  • Opublikowano
    29/06/2021
  • Termin
    30/07/2021
  • Odaítélve
    31/08/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Országos Bírósági Hivatal
Miejsce realizacji
NUTS code: HU11 Budapest
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HU110 Budapest
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
20,000,000.00 HUF
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
200,000,000.00 HUF
Numer referencyjny oferty
EKR000759122021
Opis

Bírósági Integrált Információs Rendszer (BIIR) fejlesztése 24 hónapra 2021.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Országos Bírósági Hivatal
Krajowy numer ewidencyjny: 15795960241
Adres pocztowy: Szalay utca 16.
Miejscowość: Budapest
Kod NUTS: HU110
Kod pocztowy: 1055
Kraj: HUN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Lencse Zsanett
Główny adres: http://www.birosag.hu
Drogą elektroniczną:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000759122021/reszletek
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
20,000,000.00 HUF
Ostateczna wartość zakontraktowana
200,000,000.00 HUF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Gabesz SZOFT Informatikai Kereskedelmi, Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság
Adres pocztowy: Domby Lajos Utca 20.
Miejscowość: Kecskemét
Kod pocztowy: 6000
Kraj: HUN

Oficjalna nazwa: UDEMX Szoftverfejlesztő és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság
Adres pocztowy: Pulz Utca 33
Miejscowość: Szeged
Kod pocztowy: 6724
Kraj: HUN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.