Publications Office of the EU
Niemcy-Bad Krozingen: Roboty instalacyjne w budynkach - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bad Krozingen: Roboty instalacyjne w budynkach

  • Zapowiedziano
    04/07/2012
  • Opublikowano
    14/05/2013
  • Termin
    21/06/2013
  • Otwarcie ofert
    21/06/2013
  • Odaítélve
    30/09/2013
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Benedikt Kreutz Rehabilitationszentrum für Herz- und Kreislaufkranke Bad Krozingen e.V.
Miejsce realizacji
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Gebäudekomplex angefügt.
Der Baukörper der neuen Chirurgie weist insgesamt 6 Geschosse auf.
UG2: Technikzentralen, Umkleiden, Seminarräume,
UG1: ZSVA, Umkleiden, Diensträume,
EG: OP-Ebene (5 OP's),
OG1: Chirurgische Intensivpflege (20 Betten),
OG2: Nachsorgestation IMC (40 Betten),
OG3: Dienst-/Seminarräume/ Haustechnikzentrale.
Die Anbindung an den Bestand erfolgt über ein mehrgeschossiges Verbindungsbauwerk. Geschätzter Wert ohne MwSt: 29 000 000,00 EUR.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
21/06/2013 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Siegfried Wölz Stahl- und Metallbau GmbH & Co. KG
Adres pocztowy: Industriestr. 6
Miejscowość: Gundelfingen/Donau
Kod pocztowy: 89423
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.