Publications Office of the EU
Niemcy-Bad Iburg: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bad Iburg: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    19/07/2023
  • Termin
    03/08/2023
  • Otwarcie ofert
    03/08/2023
  • Odaítélve
    26/09/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Land Niedersachen vertreten durch das Staatliche Baumanagement Niedersachsen
Miejsce realizacji
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE94E Osnabrück, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
373,999.03 EUR
Numer referencyjny oferty
23 E 60183
Opis

Lieferung und Montage von ca. 180 Stk. Holz-Innentüren

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5D3TW
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/08/2023 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
373,999.03 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TM Ausbau GmbH
Adres pocztowy: Boschstr. 2a
Miejscowość: Puchheim
Kod pocztowy: 82178
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.