Publications Office of the EU
LT-Wilno: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LT-Wilno: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania

  • Opublikowano
    19/09/2012
  • Termin
    07/11/2012
  • Odaítélve
    15/01/2013
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,256,198.35 LTL
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,095,968.69 LTL
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Projekto "Žemės ūkio ministerijos reguliavimo sričiai priskirtų institucijų ir įstaigų žemės ūkio subjektams teikiamų paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę" informacinės sistemos sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,256,198.35 LTL
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,095,968.69 LTL
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: "Tieto Lietuva", UAB
Adres pocztowy: Žirmūnų g. 139A
Miejscowość: Vilnius
Kod pocztowy: 09120
Kraj: LTU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.