Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Edynburg: Usługi rekrutacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Edynburg: Usługi rekrutacyjne

  • Opublikowano
    03/06/2020
  • Termin
    17/07/2020
  • Otwarcie ofert
    17/07/2020
  • Odaítélve
    23/09/2020
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Scottish Futures Trust Ltd
Miejsce realizacji
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79600000 Usługi rekrutacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
250,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,000,000.00 GBP
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

SFT wishes to appoint one supplier to each of 4 lots of a framework agreement for the provision of recruitment services for a term of 4 years.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.publiccontractsscotland.gov.uk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
17/07/2020 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.