Publications Office of the EU
Rumunia-Târgoviște: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Rumunia-Târgoviște: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego

  • Opublikowano
    20/01/2018
  • Termin
    23/02/2018
  • Otwarcie ofert
    26/03/2018
  • Odaítélve
    16/05/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Miejsce realizacji
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,377,144.30 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
396
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
26/03/2018 18:00
Place of performance
Kod CPV

33651100 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego

33675000 - Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego

33631500 - Kortykosterydy do użytku dermatologicznego oraz do preparatów dermatologicznych

33698000 - Produkty lekarskie

33621300 - Preparaty przeciw anemii

33621100 - Środki obniżające krzepliwość krwi

33642200 - Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego

33661000 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego

33613000 - Środki przeczyszczające

33622700 - Blokery kanałów wapniowych

33632200 - Środki rozluźniające mięśnie

33692210 - Preparaty odżywiania pozajelitowego

33693300 - Środki leczenia uzależnień

33615100 - Insulina

33691200 - Środki przeciwko robakom

33617000 - Dodatki mineralne

33651300 - Przeciwgrzybiczne środki bakteryjne

33651500 - Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny

33661700 - Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego

33622300 - Środki moczopędne

33661500 - Neuroleptyki

33622100 - Produkty lecznicze do terapii serca

33641200 - Pozostałe środki ginekologiczne

33661300 - Środki przeciwepileptyczne

33661100 - Środki znieczulające

33692700 - Roztwory glukozy

33610000 - Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu

33690000 - Różne produkty lecznicze

33692500 - Płyny dożylne

33614000 - Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne

33652200 - Produkty lekarskie do terapii układu dokrewnego

33673000 - Produkty lecznicze przeciwko przewlekłym chorobom przenoszonym drogą kropelkową

33652300 - Środki immunosupresyjne

33631400 - Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego

33621400 - Substytuty krwi i roztwory do perfuzji

33621200 - Środki przeciwkrwotoczne

33621000 - Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych

33640000 - Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów

33642300 - Produkty lecznicze do terapii tarczycy

33642100 - Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne

33611000 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą

33622800 - Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny

33622600 - Betablokery

33630000 - Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego

33632100 - Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne

33615000 - Produkty lecznicze używane przy cukrzycy

33670000 - Środki lecznicze dla układu oddechowego

33651200 - Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego

33697100 - Preparaty do lewatywy

33651400 - Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego

33674000 - Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom

33695000 - Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne

33622400 - Środki chroniące naczynia krwionośne

33661600 - Neuroanaleptyki

33622200 - Środki przeciw nadciśnieniu

33661200 - Środki przeciwbólowe

33612000 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego

33662100 - Środki oftalmologiczne

33631100 - Środki przeciwgrzybiczne do użytku dermatologicznego

33692200 - Produkty do żywienia pozajelitowego

33616000 - Witaminy

33692400 - Roztwory do perfuzji

33141000 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

33140000 - Materiały medyczne

33100000 - Urządzenia medyczne

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.