Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Wyciągi pionowe i pochyłe, wyciągi, schody ruchome i chodniki ruchome - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

AT-Sankt Pölten: Wyciągi pionowe i pochyłe, wyciągi, schody ruchome i chodniki ruchome

  • Opublikowano
    14/07/2011
  • Termin
    10/08/2011
  • Otwarcie ofert
    11/08/2011
  • Odaítélve
    24/02/2012
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42416000 Wyciągi pionowe i pochyłe, wyciągi, schody ruchome i chodniki ruchome
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,978,070.24 EUR
Numer referencyjny oferty
BD6-LKH-91/120-2011
Opis

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
11/08/2011 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,978,070.24 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: KONE AG
Adres pocztowy: Peppertstraße 33/6
Miejscowość: Sankt Pölten
Kod pocztowy: 3100
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.