Publications Office of the EU
Niemcy-Schopfheim: Wykonywanie pokryć dachowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Schopfheim: Wykonywanie pokryć dachowych

  • Opublikowano
    13/10/2020
  • Termin
    09/11/2020
  • Otwarcie ofert
    09/11/2020
  • Odaítélve
    09/12/2020
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Schopfheim
Miejsce realizacji
NUTS code: DE139 Lörrach
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE139 Lörrach
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45261210 Wykonywanie pokryć dachowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
440,476.27 EUR
Numer referencyjny oferty
363a-CHN/01-004.04
Opis

Gegenstand der Vergabe sind bituminöse Flachdachbadichtung mit 240 mm starker Wärmedämmung aus Mineralwolle (ca. 2 250 m2), Dachrandabschluss aus Blech (ca. 200 m2) und insgesamt 21 Stück Oberlichtbändern aus Polycarbonat bzw. Fiberglas mit einer maximalen Größe von 1,80 x 10,20 m. sowie RWA-Öffnungen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YMEDB57
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/11/2020 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
440,476.27 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Gebrüder Rückert GmbH & Co.KG
Adres pocztowy: Weiherstraße 58
Miejscowość: Gosheim
Kod pocztowy: 78559
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.