Publications Office of the EU
CZ-Brno: Urządzenia komputerowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

CZ-Brno: Urządzenia komputerowe

  • Opublikowano
    10/09/2011
  • Termin
    14/10/2011
  • Otwarcie ofert
    14/10/2011
  • Odaítélve
    24/10/2011
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30200000 Urządzenia komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,017,665.00 CZK
Numer referencyjny oferty
PC/2011/OND
Opis

Dodávka PC a notebooků.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
14/10/2011 14:00
Place of performance
Kod CPV

30200000 - Urządzenia komputerowe

30213000 - Komputery osobiste

30210000 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
4,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,017,665.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UNIS COMPUTERS,a.s.
Adres pocztowy: Jundrovská 31
Miejscowość: Brno
Kod pocztowy: 624 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.