Publications Office of the EU
Francja-Carcassonne: Usługi drukowania i powiązane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Carcassonne: Usługi drukowania i powiązane

  • Opublikowano
    22/10/2016
  • Termin
    21/11/2016
  • Otwarcie ofert
    23/11/2016
  • Odaítélve
    07/03/2017
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Département de l'Aude
Miejsce realizacji
NUTS code: FRJ11 Aude
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ11 Aude
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79800000 Usługi drukowania i powiązane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
75,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
78,708.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
16C0001
Opis

Accord-cadre d'impression, façonnage, conditionnements et livraison des supports de communication et d'information.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Département de l'Aude
Adres pocztowy: allée Raymond Courrière Service des Marchés Publics Bureau 2.089
Miejscowość: Carcassonne Cedex 9
Kod NUTS: FR811
Kod pocztowy: 11855
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.aude.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.aude.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
23/11/2016 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.