Publications Office of the EU
Litwa-Kaunas: Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Kaunas: Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

  • Opublikowano
    01/06/2022
  • Termin
    01/07/2022
  • Otwarcie ofert
    01/07/2022
  • Odaítélve
    18/07/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Miejsce realizacji
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215100 Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,040,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Vaikų reabilitacijos pastato rangos darbai. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gydymo paskirties pastato (un. Nr. 1993-9010-1032) rekonstravimo, gydymo paskirties pastato (un. Nr. 1993-9010-1487) kapitalinio remonto ir tunelio (un. Nr. 1993-9010-1854) kapitalinio remonto, Eivenių g. 2, Kaune, 1 etapo (vaikų reabilitacijos korpuso) statybos darbai, darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos (toliau kartu – darbai). Pastato plotas apie 2 353 kv. m.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Krajowy numer ewidencyjny: 135163499
Adres pocztowy: Eivenių g. 2, LT-50161 Kaunas
Miejscowość: Kaunas
Kod NUTS: LT022
Kod pocztowy: 50161
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Vaida Koniuchovienė
Główny adres: http://www.kaunoklinikos.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=641862&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/07/2022 09:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,040,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UAB "Kaminta"
Adres pocztowy: Partizanų g. 47A
Miejscowość: Kaunas
Kod pocztowy:
Kraj: LTU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.