Publications Office of the EU
Francja-Valence: Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Valence: Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien

  • Opublikowano
    18/10/2019
  • Termin
    09/12/2019
  • Otwarcie ofert
    10/12/2019
  • Odaítélve
    12/02/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SDIS 26
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK23 Drôme
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK23 Drôme
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911000 Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
909,789.60 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
2019009aoo
Opis

Il s'agit d'un accord-cadre sans minimum ni maximum passé en application des articles L. 2125-1 1o, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique. Il donnera lieu à l'émission de bons de commande.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.sdis26.fr/InterSDIS/Pages/Marches.aspx
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
10/12/2019 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.