Publications Office of the EU
Niemcy-Brema: Roboty budowlane w zakresie szkół średnich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Brema: Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

  • Opublikowano
    06/03/2019
  • Termin
    01/04/2019
  • Odaítélve
    24/02/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Sondervermögen Immobilien und Technik (SVIT/Stadt) vertreten durch Immobilien Bremen Anstalt des öffentlichen Rechts
Miejsce realizacji
NUTS code: DE50 Bremen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE50 Bremen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45214220 Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
V0163/2019
Opis

Vorhaben „Planung, Bau, Betrieb, Finanzierung und langfristige Instandhaltung des Neubaus der Berufsschule für Großhandel, Außenhandel und Verkehr“ in einer öffentlich-privaten Partnerschaft (ÖPP/Inhabermodell).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.bremen.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Goldbeck Public Partner GmbH
Adres pocztowy: Ummelner Str. 4-6
Miejscowość: Bielefeld
Kod pocztowy: 33649
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.