Publications Office of the EU
Finlandia-Helsinki: Usługi w zakresie oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlandia-Helsinki: Usługi w zakresie oprogramowania

  • Odaítélve
    16/01/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Business Finland Oy
Miejsce realizacji
NUTS code: FI Suomi/Finland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
220,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
479/27/2022
Opis

The object of the procurement is Visa Destination Insights reporting service tool (hereinafter also ‘the Destination Insights Tool’) that compiles aggregated and depersonalized Visa cardholder transaction data for selected market segments of international travelers, to help generate insights on inbound tourist trends.
The value of the Destination Insights Tool for the contract term of two (2) years (2023-2024) is maximum 180 000 Euros (VAT 0 %). Business Finland reserves an option to procure additional expert services related to data analysis and reports from the Service Provider with maximum value of 40 000 (VAT 0 %) Euros.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
220,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Visa Europe Limited
Adres pocztowy: 1 Sheldon Square
Miejscowość: London
Kod pocztowy: W2 6TT
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.