Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Urządzenia medyczne

  • Opublikowano
    10/07/2023
  • Termin
    07/08/2023
  • Otwarcie ofert
    23/08/2023
  • Odaítélve
    09/10/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Miejsce realizacji
NUTS code: ES300 Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33140000 Materiały medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,132,368.48 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
348,482.56 EUR
Numer referencyjny oferty
P.A. 2023-0-43.
Opis

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/08/2023 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,132,368.48 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
348,482.56 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: STRYKER IBERIA S.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Alcobendas
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.